sobota, 2 kwietnia 2022

Poszukujemy Opiekunkę do opieki nad seniorką, Miejsce pracy- 82041 Oberhaching

 Poszukujemy Opiekunkę do opieki nad seniorką, Panią Luise : 91 lat, 170cm, 67 kg. Pacjentka ma inkontynencję i lekką demencję , jest osłabiona z racji wieku. Porusza się przy pomocy rollatora. Seniorka mieszka w domu. Potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach. Sklepy znajdują się w pobliżu.

Opiekun/ka ma osobny pokój z własną łazienką i z dostępem do internetu. Do dyspozycji jest rower.

Obowiązki: pielęgnacja ciała, pomoc w codziennych czynnościach, gotowanie, sprzątanie.

Wyjazd – od 03.05.2022

Wynagrodzenie- 1700 euro netto/miesięcznie + premia

Miejsce pracy- 82041 Oberhaching

Do tego zlecenia poszukujemy wyłącznie osoby z doświadczeniem i dobrą znajomością języka niemieckiego

Oferty pracy w Opiece seniorów w Niemczech

Praca oferty Niemcy rekrutacja

  Podejmij zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę z urlopem oraz świadczeniami Podejmij zatrudnienie w zait firmie z doświadcz...